Samotna Mama

Każdy ma coś, co może dać innym Barbara Bush. Korepetycje z matematyki i fizyki. Termin uzyskania pomocy należy cześniej ustalić telefonicznie. 54 231 43 19; 512 448 679. Gościom Balu Charytatywnego Przyjaciół Fundacji , którzy w dniu 20 stycznia 2018r. zaszczycili nas Swoją obecnością, a biorąc udział w licytacjach, kiermaszu oraz zabawie loteryjnej przyczynili się do zebrania funduszy na letni wypoczynek naszych podopiecznych. Dzięki szczodrości wszystkich Państwa zabierzemy dzieciaki na WAKACJE MARZEŃ.

OVERVIEW

The web page fundacjasamotnamama.org presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have crawled ten pages inside the web site fundacjasamotnamama.org and found thirty-three websites linking to fundacjasamotnamama.org. There are two contacts and addresses for fundacjasamotnamama.org to help you reach them. The web page fundacjasamotnamama.org has been online for five hundred and ninety-three weeks, fourteen days, one hour, and one minute.
Addresses
Online Since
Feb 2013

FUNDACJASAMOTNAMAMA.ORG TRAFFIC

The web page fundacjasamotnamama.org is seeing a variation levels of traffic all through the year.
Traffic for fundacjasamotnamama.org

Traffic ranking (by month) for fundacjasamotnamama.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjasamotnamama.org

FUNDACJASAMOTNAMAMA.ORG HISTORY

The web page fundacjasamotnamama.org was first submitted to the registrar on February 19, 2013. As of today, it is five hundred and ninety-three weeks, fourteen days, one hour, and one minute old.
REGISTERED
February

AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO FUNDACJASAMOTNAMAMA.ORG

baruchowo.pl - Gmina Baruchowo - Internetowy Serwis Informacyjny

Jumelage Baruchowo Bëcon Les Granits. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mechanizacji Rolnictwa Sp. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baruchowie. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Rekrutacja kandydatów do pełnienia funkcji Urzędników Wyborczych. XX Powiatowa Wystawa Stoły Wielkanocne na Kujawach. Dotacja do wymiany pieca w ramach programu EKOPIEC 2018.

Pałac Bursztynowy

48 54 231 91 00.

Włocławski Klub Biegacza Maratończyk włocławski klub biegacza

Łączy nas wspólna pasja do biegania. Mamy misję, żeby jak najszersza grupa osób była aktywna fizycznie. Nastawiamy się na profil rekreacyjny, co nie przeszkadza, żeby nasi członkowie osiągali w różnych biegach wysokie pozycje. Atrakcyjna forma organizacji naszych imprez sprawia, że jest nas coraz więcej i co równie ważne coraz szersze jest grono osób nam towarzyszących. Największy Bieg Pamięci w Polsce.

WHAT DOES FUNDACJASAMOTNAMAMA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjasamotnamama.org Mobile Screenshot of fundacjasamotnamama.org Tablet Screenshot of fundacjasamotnamama.org

Fundacja Samotna Mama

Elzbieta Dynarska

Okrezna 21

Wloclawek, 87-800

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

FUNDACJASAMOTNAMAMA.ORG SERVER

I found that a single page on fundacjasamotnamama.org took five thousand six hundred and seventy-five milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider fundacjasamotnamama.org not secure.
79.96.152.106

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

We caught that fundacjasamotnamama.org is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

Samotna Mama

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Każdy ma coś, co może dać innym Barbara Bush." I viewed that the web site also said " Korepetycje z matematyki i fizyki." They also said " Termin uzyskania pomocy należy cześniej ustalić telefonicznie. 54 231 43 19; 512 448 679. Gościom Balu Charytatywnego Przyjaciół Fundacji , którzy w dniu 20 stycznia 2018r. zaszczycili nas Swoją obecnością, a biorąc udział w licytacjach, kiermaszu oraz zabawie loteryjnej przyczynili się do zebrania funduszy na letni wypoczynek naszych podopiecznych. Dzięki szczodrości wszystkich Państwa zabierzemy dzieciaki na WAKACJE MARZEŃ."

SEE SUBSEQUENT BUSINESSES

Fundacja Serce - Europejskie Centrum Przyjaźni Dziecięcej, KRS 0000229507.

Regionalna Fundacja Rozwoju Serce

Kochasz dzieci, nie pal śmieci. Kwiatki bratki i trzy kropki. Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,. W każdym życzliwym słowie,.

Fundacja Serce im. Janusza Korczaka

Pięknych, radosnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech upłyną w spokoju i beztrosce, wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i ukochanymi osobami. Niech nie zabraknie dobrego humoru, świątecznego wypoczynku i obfitego, lanego dyngusa. Bliskości z ważnymi dla Państwa osobami. Naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Darczyńcom oraz Mieszkańcom Sopotu.

Fundacja Sinfonia Varsovia

Wspiera i współorganizuje artystyczne przedsięwzięcia Orkiestry Sinfonia Varsovia. Pomaga i dostrzega młode talenty, promuje muzykę polską.

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

O Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Lub zamiast 1 wpisz nr Podopiecznego. A jednak nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne. Do XVII Mistrzostw Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Wisła 25 26 maja 2018r.